Warhammer 40k RPG

...


#1 2009-06-27 18:51:41

Hnat

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 10
Punktów :   

Zaraza - sesja Szakala i Leai

Jako że się zdenerwowałem skrócę ten wstęp i ogólnie na początku było o porwaniu Szakala który trafia na statek Mrocznych Eldarów...

Gdy Szakal przebudził się z śpiączki był w celi na jakimś statku. W oddali stał Eldar który jak tylko zobaczył że Szakal się przebudził wyszedł po czym weszło tam dwóch żołnierzy i zaczęli otwierać cele mówiąc:
- Nekrońskie ścierwo nawet nie próbuj uciekać! - po czym zabrali go do sali obrad...

W sali stał zapewne dowódca ubrany w piękną pobłyskującą zbroje a jego ciemno niebieska peleryna zwisała aż ku samej ziemi zaczepiona o umięśnione barki. Obok niego stał zapewne inny dowódca ale już niższej ranki. Odwrócili się i popatrzał w stronę Szakala po czym ten pierwszy rzekł:
- Zapewne zastanawiasz się dlaczego jeszcze żyjesz i dlaczego tutaj jesteś. Odpowiedz jest prosta... - Na sali zapadła chwila ciszy - Jesteś nam potrzebny gdyż jesteś dobrym wojownikiem i mało znanym na naszej planecie Yoras.
- Diable! Tropiliśmy Cię od dłuższego czasu w końcu Cię mamy! - wykrzyczał ten drugi.
- SPOKÓJ! Chcemy abyś zbadał dla nas przyczynę zarazy na południu naszych terenów na planecie Yoras.
- Podejrzewamy że za wszystkim stoi Imperium lecz to tylko podejrzenia to Ty musisz dowiedzieć się wszystkiego.
- Tak jest dokładnie. Teraz od Ciebie zależy decyzja czy nam pomożesz jeśli się zgodzisz wszystkie Twoje złe czyny zostaną odpuszczone jeśli natomiast nie podejmiesz się misji czeka Cię tu śmierć.
- Jeszcze dodatkowo podczas misji będzie Ci towarzyszyć jeden z naszych najlepszych medyków... Lea

Do sali wchodzi Eldarka średniego wzrostu z rudymi włosami co jest niezwykłe w tej rasie a oczy miała piwne.

- Wiec co decydujesz?


---------------------------------------------------------------
Kolejka w grze
Szakal -> Lea -> MG -> Szakal -> Lea -> MG -> Szakal itd...

Offline

 

#2 2009-06-27 19:02:02

Lord Szakal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zaraza - sesja Szakala i Leai

-Hmmm...Ok zgodzę się pomóc ,ale pod kilkoma warunkami: Musicie mi dać lepsze wyposażenie,powiedzieć co z tego będę miał i... nie chce aby moje czyny zostały zapomniane. Chcę być dalej znany jako Demoniczny Władca Królestwa Śmierci i Dusz.

Offline

 

#3 2009-06-27 19:44:21

Lea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zaraza - sesja Szakala i Leai

Kiedy weszłam do sali Nekron stawiał warunki współuczestnictwa .
Gdy skończył zabrałam go do swojego gabinetu żeby go zbadać . W czasie badania Nasze oczy napotkały się. Przez moje ciało przeszedł dreszcz .
„Lea tylko spokojnie ! Nie możesz dać mu jakichkolwiek oznak tego, że się go boisz” – pomyślałam . Nie wiem ile czasu trwało to zajście . Do porządku przywołało mnie pukanie do drzwi
- Proszę – powiedziałam .

Offline

 

#4 2009-06-27 19:57:00

Hnat

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zaraza - sesja Szakala i Leai

Dowódca Mrocznych Eldarów postanowił przyjąć warunki Szakala w zamian za wykonanie misji dostanie masę złota i odwieziony na swoją planetę. Ekwipunek dostanie przed rozpoczęciem misji. Lea zabrała Szakala by zbadać czy coś mu jest. Nic mu nie było jedynie lekko zmęczony. Lea ma wyruszyć z Szakalem na misje ale czy aby zapewne jest bezpieczna z takim nerkońskim wojownikiem? Do gabinetu wszedł dowódca:
- Za 5 godzin będziemy na miejscu i zaczniesz swoją misje. Zaraza zaczęła się od rolników rozprzestrzeniając się coraz bardziej. By nie zachorować na nią Lea zrobi Ci zastrzyk anty zarazie. (Ona już ma go wstrzepiony)
Po czym wychodzi i zostają znów sami...

Offline

 

#5 2009-06-27 20:08:10

Lord Szakal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zaraza - sesja Szakala i Leai

- A więc Lea mam do Ciebie kilka pytań: Masz rodzinę ?Jest tu jakieś jedzenie gdzie mógłbym się nażreć ?Jakiś pokój ,żebym mógł się trochę wyspać, aaa i najważniejsze.... czy ty mnie się boisz ?

Offline

 

#6 2009-06-27 20:16:46

Lea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zaraza - sesja Szakala i Leai

- Tak , mam rodzinę ale nie utrzymuje z nią kontaku . Po badaniu zaprowadzę Cie do Twojej kajuty, potem osobiście przyniosę Ci jedzenie . - odpowiedziałam drążcym głosem .
Na ostatnie pytanie celowo nie odpowiadałam gdyż nie wiedziałam jak .
"Kiedy mu powiem, że się go nie boje będzie robił wszystko żebym się zaczęła bać z kolei jak mu powiem, że się boje uzna mnie za tchórza którym nie jestem "- myślałam .

Offline

 

#7 2009-06-27 20:19:42

Hnat

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zaraza - sesja Szakala i Leai

Szakal zaczął coś podejrzewać aczkolwiek nie jest siebie pewien... Czasu ubywa a trzeba zrobić zastrzyk i przyszykować się.

Offline

 

#8 2009-06-27 20:22:40

Lord Szakal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zaraza - sesja Szakala i Leai

-Dobra Lea rób mi wreszcie ten zastrzyk i zaprowadź mnie do mojej kajuty ale to już i przynieść mi te jedzenie bo głodny jestem...

Offline

 

#9 2009-06-27 20:25:49

Lea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zaraza - sesja Szakala i Leai

- Już robię . Ale na przyszłość wiedz, że to ja decyduje o tym kiedy i co zrobię . Jasne ?

Offline

 

#10 2009-06-28 00:56:04

Lord Szakal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zaraza - sesja Szakala i Leai

-A to czemu ty jesteś jakąś królową czy kapitanem? Nie muszę słuchać Ciebie.

Offline

 

#11 2009-06-28 10:40:26

Lea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zaraza - sesja Szakala i Leai

- Tak samo ja nie muszę słuchać Ciebie .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thugmusic.pun.pl www.piersciec.pun.pl www.kkw29.pun.pl www.girlsgames.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl